UFC on ESPN 44- wyniki gali

Za nami gala UFC on ESPN 44 w Kansas City. Podczas niej fani zobaczyli czternaście pojedynków, z czego połowo z nich skończyła się przed czasem.

W walce wieczoru mogliśmy zobaczyć byłego mistrza kategorii piórkowej Maxa Hollowaya z numerem #4 Arnoldem Allenem. O wyniku starcia musieli zdecydować sędziowie, którzy orzekli jednogłośne zwycięstwo Maxa. Co ciekawe, dla Arnolda była to druga porażka w karierze. Wcześniej fighter przegrał tylko z Marcinem Wrzoskiem w 2014 roku.

Co main- event gali to pojedynek, powracającego po roku przerwy Edsona Barbozy z przeplatającym zwycięstwa z porażkami Billy’m Quarantillo. Starcie brazylijsko- amerykańskie nie wyszło poza pierwszą rundę. W 2:37 minucie walki, Edson kapitalnym kolanem znokautował faworyzowanego Billy’ego.