Tylko jeden – walki z programu wejdą do rekordu zawodników ‼️

Według informacji, które pozyskał Artur Mazur z Wirtualnej Polski, walki w reality show będą liczyć się do zawodowego rekordu uczestników programu! Temat ten był od jakiegoś czasu na językach i nie do końca było wiadomo jak klasyfikować starcia z nowego formatu KSW. Wątpliwości budził fakt, iż walki odbywają się na dystansie zaledwie dwóch rund po 3 minuty.

Wszystko jednak wskazuje na to, że zgodnie z ustaleniami pomiędzy włodarzami KSW a zawodnikami, według których otrzymali oni informacje i zapewnienie o uwzględnianiu werdyktów walk w ich prywatnych rekordach, starcia będą uznane za zawodowe!

W związku z tym obecne rekordy zawodników przedstawiają się następująco:

Adrian „Bartos” Bartosiński (7-0) – po pokonaniu Kamila Dołgowskiego przez przerwanie lekarza, aktualnie niepokonany z siedmioma zwycięstwami na koncie. Według ostatnich ustaleń walka z Michałem Pachem uznana za półzawodową. Rekord pozostaje więc oficjalnie na poziomie 7 zwycięstw bez porażki

Marcin „Krakus” Krakowiak (8-1) – po pokonaniu Pawła Kiełka kontynuuje świetną serię siedmiu zwycięstw z rzędu

Tomasz „Tommy” Romanowski (10-7) – po pokonaniu Mariusza Radziszewskiego, aktualnie bez przegranej w ostatnich sześciu pojedynkach

Piotr „Leda” Walawski (8-4-1) – po pokonaniu Pawła Kiełka, aktualnie trzy walki z rzędu bez porażki

Michał „Dr Beast” Sobiech (4-0) – po pokonaniu Karola Weslinga, aktualnie niepokonany z czterema wygranymi na koncie

Paweł Kiełek (9-7-1, 1 NC) – największy „pechowiec” programu.  Po przegranych z Marcinem Krakowiakiem powrócił do programu w zastępstwie, jednak poległ w starciu z Piotrem Walawski. Aktualnie cztery ostatnie walki bez wygranej (zwycięstwo z Benoitem Saint-Denisem zmienione na „no contest”)

Mariusz „Radzik” Radziszewski (17-18-2) – po przegranej z Tomaszem Romanowskim, przerwana seria trzech wygranych z rzędu
Kamil „Kamas” Dołgowski (5-1) – przegrana z Adrianem Bartosińskim przez przerwanie lekarza była jego pierwszą w zawodowej karierze
Bartłomiej „Clark Kent” Gładkowicz (6-0) – nie zrobił wagi, w związku z czym odpadł z programu, jednak zachował rekord zawodowy bez zmian
Karol Wesling (0-1) – walka z Michałem Sobiechem była jego debiutem zawodowym, niestety odniósł porażkę