Tybura vs. Volkov zestawione na „polskiej gali”!

Najlepszy polski ciężki, Marcin Tybura (22-6) w swojej najbliższej walce zmierzy się z bardzo mocnym Alexandrem Volkovem (33-9). Do pojedynku dojdzie 30 października na gali UFC 267 w Abu Dhabi.

Popularny „Tybur” może pochwalić się serią 5 zwycięstw z rzędu w kategorii ciężkiej. W ostatniej walce już pod koniec pierwszej rundy odprawił Walta Harrisa. Wcześniej pokonywał takich zawodników jak: Sergey Spivak, Maxim Grishin, Ben Rothwell czy Greg Hardy.

Rosjanin obecnie zajmuje 5 miejsce w rankingu UFC. W swoich ostatnich walkach wygrywał z Waltem Harrisem i Alistairem Overeemem. Ostatnio jednak po bardzo taktycznym i zachowawczym pojedynku przegrał jednogłośną decyzją z Cirylem Gane.

Gala UFC 267 zapowiada się wspaniale dla polskich kibiców. Oprócz wspomnianego wyżej występu Marcina Tybury w akcji zobaczyć będziemy mogli Jana Błachowicza, który będzie bronił pasa kategorii półciężkiej oraz Michała Oleksiejczuka. Dodatkowo wydarzenie odbędzie się w dogodnych godzinach  dla europejskich fanów.

Dodaj komentarz