Trener Joanny Jędrzejczyk o jej ewentualnym powrocie

Powrót do startów byłej mistrzyni UFC- Joanny Jędrzejczyk to zdecydowanie jeden z najgorętszych tematów ostatnich czasów. Teraz głos w tej sprawie zabrał trener zawodniczki- Mike Brown. 

35-letnia Polka swoją ostatnią walkę stoczyła w czerwcu 2022 roku, gdzie została znokautowana przez Weili Zhang. Zaraz po tym pojedynku, Jędrzejczyk w udzielanym wywiadzie ogłosiła zakończenie kariery, pozostawiając na środku oktagonu rękawice.Wielu fanów zastanawiało się nad decyzją ”JJ”, mówiąc o jej zbyt pochopnym podjęciu, ale także mając nadzieję na choćby jeszcze jeden pojedynek Joanny.Teraz przy okazji wywiadu z TVP Sport głos w sprawie ewentualnego powrotu Asi zabrał jej trener- Mike Brown:

”Wciąż ma w sobie ogień, zdecydowanie! Dalej trenuje, stara się stawać coraz lepsza. Trudno jest ugasić ten płomień, rozumiesz? Asia chce się rozwijać. Wydaje mi się, że kocha sam proces treningów, sparingi. Nieważne, jak bardzo stara się oderwać od sportu, coś wciąż ją przyzywa. Jakby była zakotwiczona w MMA i nie mogła od tego uciec. Kto wie, co czeka ją w przyszłości? Asia ma przed sobą mnóstwo opcji, mnóstwo otwartych możliwości. Nie musi walczyć. Nie potrzebuje robić tego dla pieniędzy. Lecz ma w sobie gen rywalizacji. Zobaczymy, co się wydarzy, lecz na ten moment nie sądzę, by była mowa o planie powrotu do startów.”

Dodaj komentarz