„To fantastyczny zawodnik”- Dominick Reyes w słowach uznania o Błachowiczu!

Jak wiadomo w grze o miano kolejnego pretendenta do pasa kategorii półciężkiej zostały już tylko dwa nazwiska. Reyes i Błachowicz. Mimo, że sam prezydent UFC- Dana White zapowiedział, że będzie dążył do ponownego zestawienia walki Jones vs Reyses, to na razie, jednak nic na to nie wskazuje, że jest bliżej do tego pojedynku. Sam mistrz wyraził chęć walki z Błachowiczem. W ostatnim czasie Polak bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, co rusz prowokując mistrza do walki.

W wywiadzie dla MMAfighting, Dominick Reyes w bardzo przychylnych słowach wypowiedział się o Polaku oraz o jego grze medialnej:

„Stary, rzeczy, które Jan odpalił w mediach społecznościowych do Jona… Przezabawne! Przezabawne! W odpowiedzi na dziwne gejowskie gadki przebił Jona o jeden poziom. „Zrobię ci fisting”.Haha. Nawet nie wiem, czy taki miał zamiar, żeby zrobić z tego wpis roku. Jest sporo dobrych wpisów, ale ten był też dobry. Szacunek, Janie! Szacunek.”

„Devastator” wspomniał, że chciałby stoczyć walkę z Polakiem:

„Chciałem walczyć z Janem od czasu, gdy pokonałem Jareda Cannoniera. Nie wiem, czy pamiętacie, ale wyzwałem go wtedy do walki po zakończeniu pojedynku. Z tym gościem chciałem walczyć od dawna”

Reyes nie szczędził „Cieszyńskiemu Księciowi” pochwał, nazywając go przy tym jednym z najbardziej technicznych zawodników:

„To fantastyczny zawodnik.  Uważam, że to jeden z najbardziej technicznych zawodników w tej dywizji. Dysponuje dużą mocą. Techniczna bestia. Ma też duże doświadczenie, dzięki czemu mądrze zarządza swoimi technicznymi umiejętnościami.”

 

 

Dodaj komentarz