THE WAR 3: MICHAŁ „JAGLAK” KARMOWSKI KONTRA DENIS „BAD BOY” ZAŁĘCKI W WALCE NA GOŁE PIĘŚCI?

W najnowszym klipie promującym galę THE WAR 3 wystąpił słynny kulturysta Michał Karmowski. To kolejna po Medusie i Julii Kupiec popularna medialna postać wspierająca projekt Denisa Załęckiego. Czy „Jaglak” zdecyduje się walczyć na gołe pięści? To okaże się już wkrótce. Trzecia edycja THE WAR odbędzie się w piątek 26 listopada. Transmisja tylko w systemie PPV.
Na THE WAR 3 powróci 8-osobowy turniej mężczyzn na zasadach K-1 + łokcie + uderzenia głową. Po raz pierwszy kibice zobaczą także turniej kobiet na gołe pięści. Zawodniczki będą się bić na zasadach boksu i znamy już komplet uczestniczek, które zdecydowały się wziąć udział w zawodach. Oprócz turniejów indywidualnych dojdzie także do walk 3vs3 – GLADIATORZY zmierzą się z ekipą WARRIORS, a dziewczyny z DEVILS tym razem stoczą grupowy bój z VIPERS. Przewidziane jest także pierwsze starcie 5vs5.

Zobacz film „THE WAR rośnie w siłę – Michał Karmowski & Denis Załęcki”

Facebook >>>
YouTube >>>

– Powtarzam na każdym kroku, że to będzie nowy początek THE WAR. Chcemy dać fanom naprawdę mocny produkt i zaprezentować nową jakość. To będzie najlepsza i najciekawsza gala z walkami na gołe pięści. Obiecuję wam to – mówi pomysłodawca projektu Denis „BAD BOY” Załęcki, który ze wsparciem firmy PROFINANS organizuje galę THE WAR 3.
OFICJALNY ZWIASTUN THE WAR 3:

YouTube – https://youtu.be/6B3qIF-o3is

Więcej o The WAR:

Dodaj komentarz