T.J. Dillashaw wyzwany dwukrotnie do walki podczas UFC Fight Night: Thompson vs. Neal!

Były mistrz kategorii muszej otrzymał wyzwanie od Roba Fonta (18-4) oraz Jose Aldo (29-7).

T.J. Dillashaw (16-4) został zawieszony przez USADA dziewiętnastego stycznia 2019 roku. Amerykanin został przebadany po przegranej z Henrym Cejudo (16-2) na gali UFC on ESPN. Wykrycie niedozwolonych substancji w jego organizmie poskutkowało dwuletnim zawieszeniem. Dillashaw będzie mógł wrócić dziewiętnastego stycznia 2021 roku.

Na ostatniej gali organizowanej przez UFC na zwycięski tor powrócił Jose Aldo. Brazylijczyk po trzech porażkach z rzędu pokonał na pełnym dystansie Marlona Vere (18-7-1). „Junior” w wywiadzie po walce rzucił wyzwanie wracającemu Amerykaninowi.

Na sobotniej gali miał miejsce również pojedynek między Robem Fontem a Marlonem Moraesem (23-8-1). „Magic” poniósł swoją drugą porażkę z rzędu, a rozpędzony Amerykanin zaserwował mu nokaut już w pierwszej rundzie. Podobnie jak Aldo, Font wyzywał na pojedynek byłego mistrza kategorii muszej.

Oficjalny przeciwnik oraz dzień powrotu Dillashawa nie jest jeszcze znany, lecz owe informacje lada dzień powinny ujrzeć światło dzienne.

Dodaj komentarz