Szymon Kołecki (10-1) zawalczy w Fame MMA?! Zdaniem Mirka Oknińskiego to prawie pewne!

Podczas wywiadu udzielonego Hubertowi Mściwujewskiemu „Łowca Skór” zabrał głos w sprawie najbliższej przyszłości swojego podopiecznego.

O ewentualnej walce złotego medalisty Igrzysk Olimpijskich w podnoszeniu ciężarów mówiło się już od momentu jego niespodziewanego odejścia z KSW. Zainteresowanie zawodnikiem wyrażało wiele organizacji jednak najwięcej mówiło się o Szymonie w kontekście walki dla największej polskiej organizacji freakowej. Zainteresowania zawodnikiem nie ukrywał Krzysztof Rozpara, a sam trener Okniński również mówił publicznie o możliwości toczenia pojedynków jego podopiecznego w Fame MMA. Ostatnio jednak temat nieco ucichł, ale „Łowca Skór” podczas wywiadu dla MMA – bądź na bieżąco oznajmił, że walka Szymona dla poznańskiej organizacji jest już prawie pewna i odbędzie się w tym półroczu (czyli na gali z numer 14). Dowiedzieliśmy się też nieco o jego rywalu, trener zdradził, że walczył on w KSW z Mariuszem Pudzianowskim, a także pokonał rywala, z którym Kołecki również się mierzył ponadto jest on już zakontraktowany przez Fame. Ma być to pojedynek czysto sportowy, gdyż taki warunek były sztangista postawił federacji. Jak myślicie kto będzie rywalem Szymona w jego debiucie w największej polskiej organizacji?

Trener zabrał głos również w sprawie niedzielnej konferencji i stanął po stronie Amadeusza stwierdził, że jego podopieczny postąpił słusznie zgłaszając sprawę dotyczącą napadu na 14-latkę :

‘ Miał tam naście lat jakąś dziewczynę tam napadli i on jej bronił i później  zgłosił na policje, uważam, że to normalne’

Trener w mocnych słowach podsumował również nieco żartobliwie całe ‘sztywne’ środowisko osób wzajemnie oskarżających się o bycie konfidentem:

‘ W tych środowiskach które są ‘sztywne’ to tam jest kurwa połowa to są konfidenci. Sztywni konfidenci’

D.B

One thought on “Szymon Kołecki (10-1) zawalczy w Fame MMA?! Zdaniem Mirka Oknińskiego to prawie pewne!

Dodaj komentarz