Szymajda vs Bieniek w walce wieczoru TFL 22!

Hubert Szymajda vs Łukasz Bieniek, już 4 czerwca w Lublinie!
Na żywo: 4 czerwca 19:45 TVP Sport

Hitowa walka lubelskiej sceny MMA odbędzie się 4 czerwca w stolicy Województwa Lubelskiego, podczas limitowanej edycji „Lubelskiej Gali Sportów Walki”, Thunderstrike Fight League.
Dwóch weteranów Thunderstrike Fight League reprezentujących Lubelszczyznę, skrzyżują rękawice w ośmiokątnym oktagonie. Były mistrz kategorii lekkiej Hubert Szymajda (8-4) (TFL 5-2) zmierzy się z ex pretendentem do tytułu Łukasz Bieniek (6-6) (TFL 4-1), który po niezwykłym pojedynku z Grzegorz Szulakowski oddał pas na rzecz reprezentanta Namysłowa. Historia zatacza koło i już 4 czerwca poznamy nowego pretendenta do pasa championa Thunderstrike Fight League. Przypomnijmy że obecnie tytuł posiada reprezentant Cross Fight Radom Marcin Skrzek – Trener Zawodnik MMA występujący również pod banderą Babilon MMA.

„To będzie walka wzbudzająca wielkie sportowe emocje na Lubelszczyźnie i nie tylko. Super że obejrzy to na żywo jakaś część kibiców. Obaj zrobią wszystko żeby dostać szansę walki o pas. Na następnej gali Marcin Skrzek będzie bronił swoje trofeum albo będzie musiał go zwakować. My nie zatrzymujemy zawodników i jesteśmy trampoliną do ich rozwoju ale wymagamy szacunku z ich strony. Wchodzimy na nowy medialny etap dzięki transmisji w TVP Sport nasza ciężka praca została doceniona. Jest to szansa dla nas oraz wojowników, których promujemy od wielu lat. Na gali w Lublinie ogłosimy sporo nowości i duży powrót.” – mówi organizator Thunderstrike Fight League.

„Wiedziałem że kiedyś do tej walki dojdzie. Thunderstrike Fight League to organizacja w której wygrałem wszystko. Przegrałem tylko walkę o pas , którą miałem wygraną. Z Hubertem znamy się bardzo dobrze, kiedyś walczyliśmy na zawodach amatorskich. Jeżeli myśli, że będę wykorzystywał tylko zapasy to jest w dużym błędzie. Maupa przygotuj się na nowe myczki.” – komentuje reprezentant Herkules Łęczna Klub Sportowy Łukasz Bieniek. Popularny Maupa reprezentujący FIGHT GYM Lublin nie zamierza złożyć broni. „Jestem po dwóch przegranych z rzędu ale nie wybieram rywali i nie szukam łatwych walk na odbudowe. Wiem o co walczę i wchodzę do klatki żeby wygrywać. Obaj mamy po dwanaście zawodowych walk na koncie, znamy smak zwycięstw i porażek. To będzie sportowa wojna na którą jestem gotowy.” – zapowiada Hubert Szymajda

Bilety na galę dostępne w systemie online pod numerem: 601442184. Ilość miejsc ograniczona!

Dodaj komentarz