„Synu kur*y i Najmana” – Amadeusz Ferrari i Scarface na wojennej ścieżce!

Amadeusz „Ferrari” Roślik z… kolejną osobą, która go atakuje w mediach! Podczas programu „Rundki” na temat Roślika ostro wypowiedział się zawodnik federacji High League – „Scarface” !

Wczoraj na programy „Rundki”, jeden z widzów zadzwonił do Scarface’a z pytaniem, czy nie ma żalu do Zusje, że tak szybko znalazła sobie pocieszenie. Zusje to była dziewczyna Scarface’a, która jak się okazało jest teraz z Amadeuszem Ferrarim. Widz dopytał potem, czy to prawda, że Bomba groził Ferrariemu, na co ten odpowiedział:

„Nie groziłem, tylko dostałem wiadomość od Zusje, żeby przyjechać na live, którego nagrywają, to przyjechałem, a Ferrari zamiast otworzyć drzwi, to poprosił recepcje, żeby zadzwoniła na policję, więc pozdrowienia Ferrari – widzimy się i tak! Wpierw przyszedłem ja, zapukałem do drzwi, był z kolegą, nie otworzył drzwi, zadzwonili na recepcję, recepcja powiedziała, że wezwie policje, poszedłem sobie, potem przyszło parę innych chłopaków – pukali, wołali – też zostali pogonieni przez policję, która została wezwana na propozycję tego prawilnego człowieka.”

Ferrari jak się okazało przyjechał pod studio, gdzie początkowo chciał wkroczyć, ale skończyło się tylko na jednym kopnięciu w samochód „Scarface’a” oraz splunięciu na niego. Ferrari powiedział na Instagramie:

„To jest furka Bomby – tyle chciałem tylko powiedzieć. Czekałem pod, ale organizatorzy poprosili mnie, żebym nie wkraczał, że wyjaśnimy to sobie po gali, żeby każdy dojechał do miejsca. Pozdrawiam Cię Bomba!”


-screen by. mma.pl

„Scarface” szybko odpowiedział na to Instagramie, bardzo, bardzo mocnymi słowami:

„Synu kur*y i Najmana, za to, że wje*ałeś się mi w życie prywatne, to Ci powiem – zapytaj się swojego starego z jakiego burdelu wyciągnął twoją starą, może Ci się przyzna, bo moje starsi koledzy już to wiedzą i ja to powiem na następnej konferencji, więc jak chcesz uprzedzić fakty, synu Najmana i kur*y, to do zobaczenia!”

Co ciekawe, film Amadeusza z „atakiem” na auto zniknął z jego Instastory, tak jak i… słowa Bomby o mamie Amadeusza. Jak rozwinie się ta sytuacja? Czekamy na konferencję.

Dodaj komentarz