Sylwester Kołecki rozstaje się z Mirosławem Oknińskim! ,,Nie można zwrócić uwagi, bo hrabia się obraża”

Zawodnik Babilon MMA zawalczył w swojej karierze trzy razy i wszystkie z tych startów toczył pod banderą Akademii Sportów Walki Wilanów. Dziś trener Mirosław Okniński poinformował, że jego współpraca z Sylwestrem Kołeckim dobiegła końca.

Jak możemy się dowiedzieć z wpisu na Facebook’u, przyczyną nie jest konflikt panów, ale fakt, że Kołecki trenował w dwóch klubach jednocześnie. Sylwek jest też zawodnikiem Elitarnych MMA, klubu w którym trenuje były rywal Pawła Trybały – Łukasz Borowski.

,,Sylwek Kołecki Nie jest już zawodnikiem Akademia Sportow Walki Wilanow dla Akademii wygrał trzy walki. Akademia Sportow Walki Wilanów nie odpowiada za prowadzenie dalszej kariery Sylwestra Koleckiego. Nie ma konfliktu. Ja czułem że nie gramy w jednej drużynie od początku nie można być w dwóch klubach trzeba wybrać jeden.”

Trener mimo zapewnienia, że rozstanie następuje bez konfliktu, zapytany w komentarzu o powód odejścia Kołeckiego wypowiedział się o swoim byłym zawodniku w ostrych słowach.

,,Tylu było mądrych, a później wracali z płaczem z powrotem. Za dobrze był prowadzony, za bezpiecznie, teraz myśli że jest zaje dobry, ale czekam na test. Ludziom w dupie się przewraca, nie radzą sobie z sukcesem nie można zwrócić uwagi bo hrabia się obraża.  Nie ma konfliktu, jest głupota duma. Coś ktoś powie, ktoś coś napisze i wielka obraza. Ja Szymonowi nie raz powiedziałem kilka słów za dużo i się nie obraził, co widocznie Sylwek bardziej wrażliwy.”

Kołecki pod okiem trenera Mirka zbudował nieskazitelny rekord trzech zwycięstw bez porażki. Dwa razy nokautował swoich rywali i raz poddał przeciwnika. Każdą z tych walk kończył w pierwszej rundzie, a najdłuższa walka trwała 2 minuty i 26 sekund. Pokonywał Konrada Konkela, Adnana Alicia i Aleksandara Joketicia.

 

Dodaj komentarz