Starcie Jacek Gać vs. Tomasz Brotoń walką wieczoru gali Fight Empire 2 w Pruszkowie

Pojedynek dwóch doświadczonych stójkowiczów, który zamknie rozpiskę pruszkowskiego wydarzenia.

Pomimo faktu, że będzie to podwójny debiut w formule MMA Pro, to mówimy o nazwiskach, które wniosą do klatki gigantyczne doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat w sportach uderzanych. Kibice mogą zatem spodziewać się ostrych wymian, kanonady ciosów i licznych zwrotów akcji. Zestawienie zostało zakontraktowane w limicie dywizji półśredniej.

Popularny „Siexa” to podopieczny trenera Przemysława Szyszki w Warszawskim Uniq Fight Club. Zawodnik ze stolicy to lokalny bohater, który o doping trybun w dniu walki może być spokojny. Faworyt gospodarzy ma w CV zawodowe starcia w swojej pierwotnej formule, ale i zestawienia w boksie amatorskim.

Tomasz Brotoń reprezentuje natomiast olsztyński Arachion. Wicemistrz świata Gamma ma w swoim dorobku osiem zwycięstw w zawodowym kick-boxingu i ponad czterdzieści zestawień w amatorskim K1. Członek kadry narodowej zrobi w październiku wszystko, by udanie zadebiutować na terytorium rywala.

Gala Fight Empire MMA 2 już 14 października w hali Znicz w Pruszkowie. Transmisja wydarzenia na antenie TVP Sport od godziny 20:00 i od 19:00 w aplikacji mobilnej sportowego kanału telewizji Polskiej.

Bilety dostępne pod adresem:

https://bkb.pl/79900-92ad4

Dodaj komentarz