„Stanie do walki o pas UFC”- Artur Szpila zdradza! Następna walka Błachowicza o pas UFC!

Artur Szpilka na swoich social mediach potwierdza wszystkie spekulacje na temat następnej walki Janka! Polak stanie do walki o złoto kategorii półciężkiej!

Wczoraj świat obiegła fenomenalna informacja. Polak Jan Błachowicz(26-8) oraz Dominick Reyes(12-1) zawalczą ze sobą na najbliższej numerowanej gali UFC 253. Do tego wszystkiego sam Jon Jones(26-1) zapowiedział zwakowanie pasa do 93 kilogramów. Od razu zaczęły się spekulacje o domniemanej walce Błachowicz vs Reyes o pas mistrzowski.

Dzisiaj na swoim instagramie klubowy kolega Janka, Artur Szpila zdradził, że w następnej walce Polak stanie do walki o złoto kategorii do 205 funtów:

„My po 5 rundach z @JanBlachowicz Ciężko na to pracował wierzył w siebie po mimo przeciwności podążał w wyznaczonym kierunku 🔥.. stanie do walki o pas UFC 🤩głęboko wierzę ze usłyszymy And The New from Poland 🔥🔥🔥🔥 ps a ja cieszę się ze mogę dołożyć swoje 5 groszy do przygotowań Janka … żeby było śmieszniej za każdym razem jak sparowaliśmy przed jego walkami nokautował swoich rywali w spektakularny sposób 🔥🔥Tego mu i wszystkim Polakom życzę i tym razem 👊🏻🔥”

Dodaj komentarz