Sobota ostro o Jongmenie i Robercie RS 77, echa niedzielnej konferencji nie milkną! Kolejna walka na horyzoncie?

Podczas konferencji promującej premierową galę Prime Show MMA, doszło do spięcia popularnego rapera Michała ‘Soboty’ Sobolewskiego z nieznanym mężczyzną. Według artysty był on wysłannikiem Jongmena, z którym były reprezentant ekipy ‘Stoprocent’ od dawna jest na wojennej ścieżce.

 

Dwa dni po całym zajściu Sobota umieścił na swoim kanale YouTube blisko 10 minutowy filmik, w którym tłumaczy całe zajście. Jego zdaniem agresor, przez którego został zaatakowany działał w imieniu Jongmena, ponadto osoba ta ma być ‘słynnym kapusiem z Iławy’, którego raper przygarnął pod swoje skrzydła wraz z Robertem RS77. Zawodnik, który już w tym tygodniu stoczy swoją drugą walkę (tym razem na zasadach boksu) nakłaniał oponenta do nagrania dissu i załatwienia sprawy jak przystało na raperów. Inną propozycje otrzymał wspomniany wyżej Robert RS77. Miał on  rzekomo pojawić się w miejscu gdzie odbywała się konferencja wraz ze swoimi kolegami aby dopaść Michała, jednak jak twierdzi Sobota jego zamiary zniweczyła ekipa ‘RTG’, z którą rzekomo pozostaje w napiętych stosunkach. Raper rzucił mu wyzwanie do walki w oktagonie na zasadach zawodowych pojedynków! Dodatkowo w stronę Roberta z ust Soboty padły mocne oskarżenia – miał on pobić swoją kobietę a także pozwalać jej się znęcać się nad dzieckiem.

Kolejne poważne oskarżenie jakie padło pod adresem Jongmena i jego przyjaciela dotyczyło bycia przez nich „parasolem” dla konfidentów za co mieliby otrzymywać pieniądze. Oberwało się również kilku raperom, którzy stanęli wcześniej w tym konflikcie przeciwko Sobocie, chodzi tu między innymi  o Cypisa i Bilona.

https://www.instagram.com/p/CQRXISgHrPc/

 

D.B

 

 

Dodaj komentarz