,,Skończę go przed czasem” Volkanovski o Holloway’u

Alexander Volkanovski, pomimo odwołanych wydarzeń UFC nadal twierdzi, że walka z Maxem Hollowayem musi się odbyć.

Starcie obu Panów zostało praktycznie dopięte i było planowane na UFC 251 w Australii, jednak z powodów wirusa gala w Perth została odwołana. Mistrz UFC wagi piórkowej w wywiadzie dla MMAjunkie powiedział, że walka była pewna i jest to dla niego jedyne atrakcyjne starcie w tej kategorii wagowej:

„Po prostu nie było podpisane, ale obaj tego chcieliśmy. Po prostu nie udało nam się tego zrobić z powodu tego, co się działo. Nie zamierzam mówić o naszej potencjalnej walce, ponieważ teraz nic się nie dzieje, ale tak, było blisko.

„To była walka, którą chciałem wziąć w Australii. Nadal uważam, że to dla mnie największa walka, największe starcie w mojej dywizji. Chciałbym, żeby ten pojedynek odbył się w Australii, w tym roku. Australijczycy zasługują na ten rewanż. Max był świetnym mistrzem i jeszcze raz udowodnię swoje umiejętności przed moją publicznością ”.

Volkanovski vs Holloway rematch 'maybe' in Australia, Dana White ...

Volkanovski pokonał Hollowaya w grudniu ubiegłego roku na UFC 245, przez jednogłośną decyzję sędziowską. Australijczyk jest już niepokonany od 2013 roku, posiadając wspaniałą serię 18(!) zwycięstw z rzędu. Mistrz, jednak podkreśla wielką klase Amerykanina i docenia jego umiejętności w oktagonie:

„To świetny wojownik. Mam duży szacunek do niego jako zawodnika – podobnie jak mój zespół. Okazaliśmy mu szacunek, na jaki zasługuje. Właśnie dlatego musiałem stosować ten plan na walkę jaki wykonałem, aczkolwiek wydaje mi się, że mógłbym go skończyć. Myślę, że jeśli znów będziemy walczyć, to mam wrażenie, że skończę go przed czasem.”

Uważacie, że rewanż obu Panów jest najlepszym rozwiązaniem? Czy macie może jakieś inne starcie na szczycie wagi piórkowej?

 

Dodaj komentarz