Robi się coraz bardziej gorąco na polskiej scenie MMA. Mimo, że aktualnie mamy czas bez odbywających gal, to zawodnicy dostarczają kibicom wiele emocji. Od pewnego czasu w mediach społecznościowych dużo się dzieje, a to wszystko za sprawą mistrza kategorii średniej KSW- Scotta Askhama. Brytyjczyk na początku wdał się w ostrą wymianę słów z Mamedem, lecz szybko wyłapał to Tomasz Narkun, który skrytykował Scotta za jego gry medialne wyzywając przy tym go do walki:

„Czego k***a chcesz, co z tobą???! Najpierw wyzywasz mnie na pojedynek chcąc mojego pasa. Później chcesz turnieju pomiędzy mną, tobą, Mamedem i kimś jeszcze. Teraz uważasz że Mamed nie zasługuje na rewanż z tobą… Co z Tobą nie tak??? Dość twoich gier, wyjdź do walki jak prawdziwy mistrz i nie uciekaj jak cipa!”

Brytyjczyk także nie pozostał dłużny słowom Tomka:

„Czy ja kiedykolwiek próbowałem uciekać? Wyzwałem Ciebie do walki, tak powiedxiałem o turnieju, ale ja z Tobą w pierwszej walce! Odmówiłem Mamedowi, bo chce pojedynku z Tobą. Jednak to prawda co mówią o Tobie – jesteś imbecylem!”

Na to wszystko Narkun także znalazł odpowiedź, w której zasugerował ostateczne rozwiązanie walki w klatce:

„Coś ci się uroiło😂To po co mówiłeś, że chcesz mojego pasa, skoro później chciałeś turnieju bez limitu wagowego? Po co chciałeś Mameda do turnieju skoro nie chcesz z nim walczyć?🤷‍♂️🤦‍♀️ a ok, odrazu zakładałeś, że ze mną przegrasz, wtedy faktycznie nie doszłoby do walki z nim☝️😉więc kto tu jest imbecylem…?😅🤔I kto ci powiedział ta „prawdę którą mówią o mnie? Bo chyba nie ci, którzy chcą żebym skopał ci dupe i zamknął twoją niewypażoną gębę🤫👊Czyli cała Polska 🇵🇱 Skończ pieprzyć bzdury i skoncentruj się na tym co powiesz po przegranej walce ze mną- pewnie znów będziesz kręcił”

Nie da się ukryć, że konflikt między Panami może rozstrzygnąć się tylko w klatce KSW. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalne potwierdzenie walki przez włodarzy KSW.

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment