Sequento zadebiutuje w oktagonie! Debiut już w grudniu na High League 5!

Słynny tiktokowy tancerz, Przemysław “Sequento” Skulski, zadebiutuje w HIGH League już 10 grudnia na HIGH League 5! Kup bilet na galę w łódzkiej Atlas Arenie na Eventim.pl.

“Sequento” jest jednym z tegorocznych odkryć polskiego Internetu. Jego fenomen rozpoczął się od tanecznych filmików w serwisie TikTok. Aktualnie śledzi go tam 330 tysięcy widzów, a wideo z jego udziałem zdobywają milionowe wyświetlenia. Na Instagramie ma prawie 100 tysięcy obserwujących.

Jednym z przyjaciół Skulskiego jest inny zawodnik HIGH League, Alan Kwieciński. Podobnie jak “Alanik”, “Sequento” obrał szaloną drogę na początku swojej kariery i wziął udział w programie “Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy” stacji MTV. W trwającym 17. sezonie jest jedną z gwiazd. W jednym z odcinków bieżącej edycji gościem specjalnym był inny zawodnik HIGH League, Mariusz “Super Mario Trener” Sobczak.

Znakiem firmowym “Sequento” jest jego “Sequento Dance”. Możemy być pewni, że podczas konferencji i programów z jego udziałem tanecznych momentów nie zabraknie.

Do debiutu w sportach walki Skulski przygotowuje się już w Warszawie pod okiem Norberta Daszkiewicza. Pojedynek z jego udziałem odbędzie się na zasadach MMA. Szczegóły i nazwisko jego konkurenta zostaną ogłoszone wkrótce.

Podczas HIGH League 5 wystąpią też m.in. raper i streetfighter, Alberto Simao, którego rywalem będzie influencer i zadymiarz Paweł “Tybori” Tyburski. To starcie elektryzuje widzów, a pojedynek w klatce będzie zwieńczeniem wielomiesięcznego konfliktu. W hitowym, sportowym starciu, zmierzą się medalista olimpijski w zapasach, Damian Janikowski, oraz czołowy polski kickbokser, Mateusz “Don Diego” Janikowski. Poza tym ogłoszono kolejne występy jednej z najpopularniejszych polskich influencerek, Agaty “Fagaty” Fąk, ojca Denisa Załęckiego, Dawida, popularnego i lubianego streamera, Macieja “Zonego” Zoniuka, oraz słynnego zadymiarza, Mateusza “Murana” Murańskiego.

Pełna karta walk i data pierwszej konferencji przed galą zostaną ogłoszone wkrótce. Bilety na wydarzenie w łódzkiej Atlas Arenie są dostępne w serwisie Eventim.pl! Nie może Cię tam zabraknąć.

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz