Sebastian Romanowski wypada z gali FEN 40

Już 18 czerwca odbędzie się czterdziesta gala spod szyldu FEN. Wydarzenie odbędzie się w Ostródzie i będziemy mogli obejrzeć na nim między innymi trzy walki mistrzowskie. We wcześniejszej części karty zaplanowany był pojedynek Sebastiana Romanowski z będącym na fali pięciu zwycięstw Mariuszem Joniakiem.

Niestety dziś dobiegła do nas informacja, że Romanowski nie będzie mógł wystąpić w tym starciu. Powodem jest kontuzja, której ,,Szczena” nabawił się podczas Mistrzostw Wojska Polskiego. Zawodnik poinformował o tym na swoich mediach społecznościowych.

,,Dzień dobry wszystkim! A więc tak, miał być Finał Mistrzostw Wojska Polskiego w bliskim kontakcie 31 Maja i miała być walka 18 czerwca na gali FEN 40. Nie ma ani tego ani tego”– rozpoczął swój wpis Romanowski.

Następnie zawodnik dokładnie wytłumaczył, dlaczego nie zobaczymy go w Ostródzie.

,,Na zawodach wojskowych doznałem urazu tzw. złamanie bennetta, które wyklucza mnie na kilka miesięcy ze startów. Szkoda bo miałem fajną formę i nie będę miał okazji utrzeć nosa Millerowi w finale, z którym miałem się zmierzyć już niejednokrotnie na galach zawodowych i Joniakowi który też czekał na 👋”

Romanowski zatem będzie musiał jeszcze trochę poczekać na próbę odbudowy po ostatniej porażce z rąk Jonasa Magarda. Jeszcze nie wiadomo, czy organizacja znajdzie kogoś na zastępstwo dla Mariusza Joniaka, czy jego występ zostanie odwołany.

https://www.instagram.com/p/CdsVIGwOb4V/?utm_source=ig_web_copy_link

Dodaj komentarz