Sean Brady vs Michel Pereira! Mocny pojedynek w wadze półśredniej już 25 marca

Sean Brady vs Michel Pereira! Mocny pojedynek w wadze półśredniej już 25 marca

Kluczowe starcie dla układu sił w dywizji półśredniej zostało dodane do rozpiski UFC on ESPN 43, które będzie miało miejsce 25 marca w San Antonio. Sean Brady (15-1) oraz Michel Pereira (28-11, 2 N/C) skrzyżują ze sobą rękawice w tym ekscytującym pojedynku.

 

Aktualny numer 8 w rankingu UFC w dywizji półśredniej, Sean Brady, spróbuje powrócić na zwycięską ścieżkę w swoim kolejnym starciu. Amerykanin na co dzień trenujący w Philadelphii uzyskał serię 15-tu zwycięstw z rzędu, jednak w swojej ostatniej  październikowej walce podczas UFC 280 musiał uznać wyższość Belala Muhammada (22-3, 1 N/C), który wygrał tę potyczkę przez TKO w drugiej rundzie.

Michel Pereira tym pojedynkiem spróbuje wejść do topu wagi półśredniej. Brazylijczyk znany jest z tego, iż walczy bardzo efektownie stosując wiele różnorakich kopnięć, niekonwencjonalnych ciosów czy wykonując salta wewnątrz oktagonu. „Demolidor” wygrał 5 swoich ostatnich potyczek a na rozkładzie pokonanych przez niego rywali widnieją takie nazwiska jak Santiago Ponzinibbio (29-6) czy Niko Price (15-6, 2 N/C).

Dodaj komentarz