Salahdine Parnasse o walce z Mateuszem Gamrotem „Ja chce walczyć o pas kategorii piórkowej”

Salahdine Parnasse w nagranej rozmowie z Maciejem Turskim dla Kanału Sportowego wypowiedział się na temat obecnej sytuacji MMA na świecie, możliwości powrotu do klatki.

„Jestem w kontakcie z KSW i czekam na sygnał od organizacji, staram się utrzymać formę, nie ważne czy walka będzie niebawem ale i tak muszę pozostać w odpowiedniej dyspozycji, nie można się zapuścić. Powiedzmy sobie szczerze w najbliższej przyszłości nie mogę liczyć na żadną walkę” 

Wypowiedział się również na temat zawirowań wokół walki z podwójnym mistrzem KSW Mateuszem Gamrotem do której ostatecznie nie doszło.

„Ja chce walczyć o pas kategorii piórkowej to logiczne, Mateusz chciał walczyć w kategorii lekkiej to nie jest tylko drobna różnica a Mateusz jest wymagającym przeciwnikiem, nie mogłem się zgodzić. Moja dywizja to dywizja piórkowa, dodatkowo Mateusz nie bronił ostatnio pasów dwóch dwóch kategorii a to nie jest normalna sytuacja. Działajmy zgodnie z kategoriami”

„Ja się go boje? Ja się nie boje nikogo mam 22 Lata, uprawiam sport od 11-ego roku życia jestem wojownikiem mam walkę we krwi, uwielbiam się bić, nie boje się nikogo”

 

Dodaj komentarz