Rozbijamy BANK! Michał Bławdziewicz, Przybylski vs Karpiński, Mariańczyk i Kierpacz w karcie walk

W niedzielę 26 czerwca w warszawskim klubie BANK odbędzie się kolejna gala HFO Kickboxing. Podczas HFO 13: Bank II zobaczymy dwa pojedynki o pasy, które uświetnią najbliższy event. W walkach wieczoru wystąpią: reprezentant warszawskiej Palestry, Michał Bławdziewicz (10-5-1, 4 KO), a w wielkim rewanż za remis na HFO 11, tym razem z pasem w stawce, zaprezentuje się Tomasz Przybylski (4-2-1, 1 KO) i Maciej Karpiński (2-1-1). Na gali wystąpi również Krzysztof Mariańczyk (11-2) i Przemysław Kierpacz (18-8). Transmisja w TVP Sport.

 

Mistrz HFO dywizji ciężkiej, Michał Bławdziewicz (10-5-1, 4 KO powraca po wywalczeniu czempionatu organizacji oraz zawodowego mistrzostwa Europy WAKO Pro. Podopieczny trenera Łukasza Roli w lutym na HFO 11 pokonał Holendra, Rinusa Doumę, a w kwietniu rozprawił się z Miroslavem Vujoviciem na gali w Czarnogórze. Pojedynek w klubie BANK będzie dla Michała pierwszą obroną pasa wywalczonego w lutym tego roku. Trener klubu Knockout Bielany spotka się w ringu z reprezentantem Rumunii, Florinem Ivanoaie (6-3). Znany z walk dla największej rumuńskiej organizacji Dynamite Fighting Show zawodnik w piątek 6 maja pokonał znanego ze światowych ringów Valentina Borodianu na gali DFS 14. Pojedynek odbędzie się na dystansie 5-ciu rund, w stawce którego znajdzie się pas mistrza HFO Kickboxing.

 

Wielki rewanż za fenomenalny bój na warszawskich Bielanach urzeczywistni się podczas gali w Banku. Reprezentant Kick-Boxing Club Poprava, Tomasz Przybylski (4-2-1, 1 KO) zmierzy się z Maciejem Karpińskim (2-1-1) z KO Gym Wrocław. Pierwsza walka obu Panów porwała publiczność zgromadzoną podczas HFO 11: Bielany. Po trzech rundach sędziowie nie wskazali zwycięzcy, więc zawodnicy wyszli do rundy dodatkowej. Wspomniane trzy minuty również nie przyniosły rozstrzygnięcia, a współwłaściciele organizacji: Łukasz Czarnowski oraz Łukasz Pławecki zgodnie stwierdzili, że pojedynek zasługuje na kontynuację i to od razu na mistrzowskim dystansie 5-ciu rund z pierwszym pasem w kategorii półśredniej w stawce.

 

W karcie walk zobaczymy również dwóch interesujących zawodników dywizji lekkiej. W białym ringu HFO zadebiutuje zawodowy mistrz Europy WFMC, Krzysztof Mariańczyk (11-2). Po kwietniowym zwycięstwie w belgijskim Lommel podopieczny Rafała Chwałka z Chwałek Team Sosnowiec ma apetyt, by sięgać jak najwyżej. Po wycieczce do dywizji średniej do swojej kategorii wagowej powraca Przemysław Kierpacz (18-8). Zawodnik i trener KO Bloodline Gym Nysa zadebiutował w białym ringu na HFO 11: Bielany, kiedy zastopował powracającego po dłuższej przerwie Piotra Trześniewskiego. Tym razem w swoim limicie spróbuje zbudować pozycję pretendenta. Podczas warszawskiej imprezy zobaczymy również Piotra Stępnia (4-0, 1 KO). Reprezentant Palestry Warszawa i FF Sport Opoczno powraca po wygranej nad Genaro Larotondą i ma plan na umocnienie swojej pozycji w rankingu dywizji koguciej.

Dodaj komentarz