Rewanż Szpilka vs. Kownacki w MMA?

Świetnie radzący sobie w nowej formule, jaką jest MMA- Artur Szpilka jest gotowy do rewanżowego starcia z Adamem Kownackim!

Choć od pojedynku i nokautu Adama na Arturze minęło już sześć lat, to ”Szpila” nadal niesie ze sobą chęć zrewanżowania się czołowemu polskiemu zawodnikowi wagi ciężkiej. Tylko z tą różnicą, że tym razem pojedynek miałby odbyć się na zasadach MMA, a nie jak było to w 2017 roku zasadach bokserskich.

 Po ostatnim, nieudanym występie Kownackiego w Nowym Jorku, gdzie został znokautowany przez Joe Cusumano i zanotował czwartą porażkę z rzędu, wiele fanów stawia sobie pytanie co dalej z karierą ”Babyface”.

Jedna z propozycji, jaka padła w internecie należy do obecnego zawodnika KSW- Artura Szpilki, który zgłosił gotowość do rewanżowego starcia z Adamem:

”Jak coś jestem chętny na rewanż np. w MMA. Ja walczyłem z Adamem po ciężkim KO od Wildera. Bardzo szanuję i trzymam kciuki, żeby sobie wszystko przemyślał, ale może w MMA właśnie złapie radość jak ja. PS – Dużo zdrowia dla Adasia”

Dodaj komentarz