”Przyszedłem tutaj sprawdzić się z każdym”- Kuberski przed debiutem w KSW

11 listopada podczas gali KSW w Radomiu do okrągłej klatki po raz pierwszy wejdzie Piotr Kuberski, niepokonany od ośmiu walk były mistrz organizacji FEN.

Ostatnie bilety na XTB KSW 88 w Radomiu dostępne na eBilet.pl


Piotr Kuberski ma na swoim koncie dwanaście zawodowych pojedynków, z których jedenaście zakończył jako tryumfator.

”Droga do KSW była bardzo długa. KSW jest marką rozpoznawalną w całej Europie, więc jest to dla mnie ruch bardzo dobry sportowo, ale też biznesowo. Myślę, że to, iż jestem dobrym człowiekiem i sportowcem przyniosło mnie aż tutaj i jestem z tego dumny. Przyszedłem tutaj sprawdzić się z każdym. W rankingu każdy z zawodników jest bardzo mocny.”

Podczas gali w Radomiu Kuberski zmierzy się z Bartoszem Leśką, który ma za sobą trzy walki w organizacji KSW.

”Jest dla mnie topowym zawodnikiem w Polsce i cieszę się, że mogę się z nim sprawdzić. Ma na swoim koncie siedem poddań przez duszenie zza pleców, dysponuje dobrym kardio i bardzo inteligentnie prowadzi walki. To będzie mega wyzwanie sportowe. Bardzo się cieszę, że dojdzie do tej walki.”

Popularny „Qbear” znany jest z nokautowania rywali. Większość zwycięstw zanotował przed czasem. Dziesięć razy posyłał rywali na deski, a siedem razy robił to już w pierwszej rundzie starcia. Teraz nastawia się więc na efektowną walkę.

”Spotyka się dwóch czołowych średnich, dwóch doświadczonych zawodników z bardzo dobrym rekordem. Większość walk kończymy przed czasem. Myślę, że to jest nasza najlepsza wizytówka.”

Do starcia Piotra Kuberskiego z Bartoszem Leśką dojdzie podczas gali XTB KSW 88 w hali widowiskowo-sportowej Radomskiego Centrum Sportu.

<informacja prasowa KSW>

Dodaj komentarz