„Proszę UFC o stworzenie pasa McGregora”- Conor McGregor chce stworzyć swój własny pas mistrzowski!

Były podwójny mistrz federacji UFC Conor McGregor wpadł na pomysł stworzenia pasa sygnowanego jego własnym imieniem. Trofeum ma być wykonane z różowego złota oraz rubinów!

Najpopularniejszy zawodnik MMA w historii Conor McGregor(22-5) aktualnie jest po dotkliwej porażce z rąk Dustina Poiriera. Irlandczyk, jak sam zapowiedział, będzie dążył do trylogii z Amerykaninem, aby raz na zawsze rozstrzygnąć kto jest lepszy. O takowym scenariuszu pozytywnie się wypowiedział również Poirier, a trzecie starcie pomiędzy zawodnikami planowane jest na 10 lipca.

Irlandczyk jeszcze niedawno zapowiedział zdobycie pasa kategorii lekkiej. Nieco później zmienił zdanie, po to by po jakimś czasie ponownie wrócić do planów przejęcie złota dywizji do 70 kilogramów.

Wczoraj McGregor na swoim twitterze, niespodziewanie ogłosił chęć stworzenia nowego pasa, który byłby sygnowany jego imieniem:

„Czuję, że nadszedł czas, aby wyrwać to dziecko do następnej walki. Proszę UFC o stworzenie pasa McGregora. Proponuję różowe złoto i rubiny. „
„Albo może żółte złoto i szmaragdy. Może też być miło. Jestem otwarty na sugestie projektowe. Połączmy się z @ufc #TheMcGregorBelt

Dodaj komentarz