Prime Show MMA 3: Michał Cichy rywalem Adriana Ciosa w Radomiu!

Ten konflikt musiał znaleźć rozwiązanie w klatce PRIME SHOW MMA! Prowadzący konferencje PRIME, dziennikarz Michał Cichy zmierzy się z aktorem i influencerem Adranem Ciosem na PRIME 3: Street Fighter w Radomiu!

Michał Cichy to wieloletni reporter portalu MMA.pl, komentator sportowy i konferansjer. Do tej pory przekonaliśmy się jak radzi sobie z mikrofonem, ale jak sobie poradzi w walce w klatce? Dla Cichego będzie to debiut w MMA. Do tej pory mogliśmy go poznać na galach PRIME jako prowadzącego konferencje i ważenia oraz z przeprowadzania wywiadów po pojedynkach. Walka z Ciosem będzie też pierwszą w historii freakfightów, w której w szranki stanie dziennikarz.

Adrian Cios to aktor i influencer, znany przede wszystkim z walki na PRIME 1. Bliski przyjaciel Amadeusza Ferrariego to postać kontrowersyjna, może się pochwalić jedną wygraną oraz dwoma przegranymi z 50 kg cięższym Fit Dzikiem oraz wiele bardziej doświadczonym Ambro. Cios ma coś do udowodnienia kibicom, to on wyzwał Michała Cichego do walki.

Pierwsza konferencja przed PRIME 3 odbędzie się już w poniedziałek 29 sierpnia w Warszawie. Transmisja z tego wydarzenia rozpocznie się o godz. 20 na kanale Youtube PRIME SHOW MMA.

PRIME 3: Street Fighter odbędzie się 1 października w Radomiu. Bilety są już dostępne w serwisie Eventim.

Aktualna karta walk:
Pysia vs TBA
Piotr Pająk vs TBA
Bagieta vs TBA
Wiola Kotelecka vs TBA
Michał Cichy vs Adrian Cios
Vandal vs TBA

-Informacja prasowa.

Dodaj komentarz