Poznaliśmy walki wieczoru gali ONE on Prime 3! Dwa starcia mistrzowskie

Odkąd największa azjatycka organizacja sztuk walki – ONE Championship rozpoczęła współpracę z platformą Amazon Prime Video, możemy oglądać co miesiąc dwa wydarzenia spod ich szyldu. W mediach społecznościowych właśnie pojawiła się zapowiedź kolejnego z nich.

Już jakiś czas temu, poznaliśmy datę i głównych bohaterów wrześniowych edycji gali ONE 161 i ONE on Prime 2, a dzisiaj otrzymaliśmy również informacje na temat październikowej odsłony, która tradycyjnie odbędzie się w Singapurze 21 października.

Na ONE on Prime 3 zobaczymy dwa starcia mistrzowskie na zasadach MMA, miano walki wieczoru otrzymał pojedynek o pas kategorii półciężkiej w którym niepokonany Reinier de Ridder (16-0) zmierzy się z debiutującym w federacji Shamilem Abdulaevem (13-1)

Co-Main Eventem natomiast, będzie brazylijskie starcie o mistrzostwo wagi koguciej, w którym obecny mistrz John Lineker (35-9) skrzyżuje rękawice z 2. w rankingu Fabricio de Andrade (8-2).

https://www.instagram.com/p/CiMTOnqMo6k/?igshid=YmMyMTA2M2Y

Prawdopodobnie niedługo poznamy również pierwsze zestawienia kolejnej numerowanej gali zaplanowanej na październik – ONE 162.

Dodaj komentarz