Popek zasypuje fanów filmikami z treningów. Niemal każdy filmik na jego instagramie jest właśnie z przygotowań!

Dla organizacji KSW popularny „Król Albani” stoczył cztery walki. Ostatni raz Popek w klatce KSW widziany był podczas KSW 45 w 2018 roku, gdzie w 2 rundzie musiał uznać wyższość o wiele młodszego Erko Juna. Dla Popka była to trzecia porażka w KSW. Po tej przegranej ogłosił zakończenie swojej kariery sportowej. Jednak w ostatnim czasie można zauważyć, że Popek na poważnie wrócił do treningów i wielce prawdopodobne, że już niedługo będziemy oglądać powrót gwiazdy sceny hip hopy do klatki.

Sam Maciej Kawulski zapowiedział, że chętnie przywitał by z powrotem Popka w KSW:

„Popek szczególnie ostatnio prezentuje większą aktywność fizyczną. Dałby jeszcze wiele emocji ludziom. Ja bym bardzo chciał, żeby wrócił. Uważam, że z tych wszystkich kolorowych freaków, to jest dosłownie i w przenośni jeden z najbardziej kolorowych.”

Popek na swoim instagramie pochwalił się także, swoją formą, zdradzając przy tym, że tylko w 4 dni schudł aż 10 kilogramów:

View this post on Instagram

10 kilo w 4 dni 👑💪🔥

A post shared by Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie) on

W ostatnim czasie bardzo wiele mówiło się o potencjalnym angażu Popka dla Fame MMA. Sami włodarze tejże organizacji wyrazili chęć zakontraktowania Popka. Bardzo dużo mówiło się o walce „Króla Albani” z „Irańskim Hulkiem” na Fame MMA 6, lecz finalnie nie doszło to takiej walki.

Bardzo prawdopodobne, że w niedalekiej przyszłości będziemy oglądać powrót Popka do klatki. Na razie nie ma oficjalnych informacji o angażu „Króla Albani” dla KSW, bądź Fame MMA, lecz wszystko wskazuje na to, że ogłoszenie powrotu Popka jest tylko kwestą czasu.

 

 

 

 

 

 

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment