Pojedynek Sylwester Kołecki vs. Adnan Alić dodany do karty walk Babilon MMA 20!

Sylwester Kołecki (1-0, 1 KO) poznał przeciwnika, z którym zmierzy się w swoim debiucie w organizacji Babilon MMA. Młodszy brat Szymona Kołeckiego stanie do walki z doświadczonym Adnanem Aliciem (13-23, 6 KO, 7 SUB). Pojedynek odbędzie się 26 marca na Babilon MMA 20.

 

33-latek ma już za sobą debiut w MMA. Były sztangista pokonał Aleksandara Joketicia we wrześniu zeszłego roku na gali Browar Północny Fight Night. Niedawno pojawiła się informacja, że młodszy z braci Kołeckich podpisał umowę z Babilon MMA. Na niewiele ponad trzy tygodnie przed galą ogłoszony został jego rywal.

 

Alić w zawodowym MMA stoczył aż 36 pojedynków. W przeszłości dwukrotnie przegrywał z innym Polakiem – Kevinem Szaflarskim. Serb miał na swoim koncie serię trzech zwycięstw z rzędu, lecz jego dobra passa została przerwana w ostatnim starciu. Alić poniósł porażkę z Juniorem Albinim, a zatem byłym zawodnikiem organizacji UFC.

 

Starcie Kołecki – Alić znalazło się na karcie walk Babilon MMA 20. Ponadto na gali zobaczymy pojedynek Krzysztofa Gutowskiego z Dawidem Śmiełowskim. O pas mistrzowski w wadze półciężkiej zmierzą się Łukasz Sudolski i Joachim Christensen. Z kolei utalentowany Marcin Skrzek skrzyżuje rękawice z Niemcem, Rene Runge.

Dodaj komentarz