Poirier chce walki z McGregorem!

Dustin Poirier w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Khabiba w walce mistrzowskiej, jednak nie zamierza on szukać kogoś słabszego na odbudowanie się, lecz jak sam mówi mierzy wysoko.

Jednym z nazwisk na szczycie listy życzeń byłego pretendenta jest nie kto inny, a Conor McGregor, czyli najbardziej medialna osoba w świecie MMA. Irlandczyk pokonał już raz Poiriera, lecz Dustin kilkukrotnie nawoływał do rewanżu. Podczas wywiadu przeprowadzonego przez MMAfigthing, Dustin zapytany o Conora wyznał:

„Tak jak powiedziałem, chcę największych i najwyżej ocenianych facetów, jakich mogę dostać. Nie będe, jednak żebrać o walki.”

Poirier jest gotowy pójść do kategorii wyższej, aby rzucić wyzwanie McGregorowi, a nawet stoczyć z nim pojedynek w boksie:

„Bardzo bym chciał zawalczyć w wadze półśredniej. Mogę zawalczyć w boksie lub MMA. Mogę walczyć w kategorii do185 funtów, nie obchodzi mnie to. Chcę tylko największych walk, jakie mogę dostać i to zdecydowanie jedna z nich. ”

Conor McGregor już raz walczył w boksie. Pojedynek stoczył wówczas z Floyd’em Mayweather Jr., a sama walka skończyła się przez TKO Amerykanina w 10 rundzie.

Dodaj komentarz