Artur Gwóźdź, który jest założycielem grupy managerskiej Artnox Fight Sport podczas ostatniego odcinka MMA TuNajt wypowiedział się na temat sytuacji kontraktowej swojego podopiecznego, podwójnego mistrza FEN Andrzeja Grzebyka. 

” (…) Co do sytuacji kontraktowej już wszystko mówię. Sytuacja wygląda następująco – Andrzej Grzebyk jest wolnym zawodnikiem, z końcem marca skończył się mu kontrakt z FEN-em, którego organizacja nie przedłużyła (…)”

Kilka minut później podczas tego samego odcinka podcastu do sytuacji odniósł się również prezes FEN-u Paweł Jóźwiak.

“Na tą chwilę kontrakt mu się skończył, tak jak wcześniej mówiłem. 31 marca skończył mu się kontrakt i tyle. My tam mamy do niego jeszcze jakieś prawa do roszczeń z pewnych względów, no ale co z tym zrobimy to czas pokaże. Na razie rozmawiamy, zobaczymy”.

Andrzej Grzebyk ma na swoim koncie 19 pojedynków, jego rekord w MMA to 16 zwycięstw i 3 porażki. Pochodzący z Rzeszowa 29-letni zawodnik pierwszy z swoich pasów wywalczył w maju 2018 roku pokonując Thiago Vieira (pas mistrzowski w wadze średniej). Tytuł w wadze średniej bronił jeden raz. Drugi pas mistrzowski jaki posiadał to tytuł w wadze półśredniej. Wywalczył go na gali FEN 24 w marcu 2019 roku, pokonał on wtedy przez KO w 3 rundzie, Kamila Gniadka.

 

Recommended Posts

No comment yet, add your voice below!


Add a Comment