Pierwsze karty gali Bellator 286 odkryte! Mocne nazwiska w rozpisce

Federacja Bellator odkryła dzisiaj pierwsze karty gali o numerze 286. W rozpisce pojawią się duże nazwiska.

Amerykańska organizacja Bellator, opublikowała dzisiaj w mediach społecznościowych dwa główne zestawienia na odbywającą się w 1. dzień października galę Bellator 286 w Kalifornii.

Wielu fanów, spodziewało i oczekiwało trylogii pomiędzy Patricio „Pitbullem” Freire (33-5) a AJ’em McKee (18-1), która ostatecznie miała zakończyć rywalizację obu zawodników.

Jak się okazało, do takiej potyczki – przynajmniej na razie – nie dojdzie, aczkolwiek obydwaj Panowie na nadchodzącej gali się pojawią. Federacja poinformowała dzisiaj, że rywalem obecnego mistrza kategorii piórkowej będzie Węgier Adam Borics (18-1), natomiast McKee zadebiutuje w wadze lekkiej, mierząc się ze Spike’iem Carlyle (14-3).

Nadzwyczaj interesująco, zapowiada się zwłaszcza mistrzowskie starcie, które mianowane zostało walką wieczoru, bo „The Kid” przegrywał w swojej dotychczasowej karierze tylko jednokrotnie – na gali Bellator 238, musiał uznać wyższość Darriona Caldwella (14-6).

AJ McKee po ostatniej przegranej właśnie z wyżej wymienionym „Pitbullem”, zdecydował się na przejście do kategorii lekkiej, w której w swoim debiucie podejmie byłego zawodnika takich federacji jak UFC, RIZIN czy Cage Warriors.

Dodaj komentarz