PFL uruchamia nową platformę OTT z bezpłatnym dostępem do treści premium PFL i WSOF!

Professional Fighters League (PFL) zamierza zbliżyć się do swoich fanów wraz z wydaniem zupełnie nowej platformy OTT.

Usługa treści premium – która będzie bezpłatna – została ogłoszona przez federację we wtorek, zapewniając fanom walk na całym świecie setki godzin oglądania eventów sportowych.

„Wraz z uruchomieniem naszej pierwszej platformy OTT, cieszymy się, że możemy zaspokoić rosnące globalne zapotrzebowanie na nasz produkt, zapewniając fanom walk na całym świecie bezpłatny dostęp do zawartości premium PFL, gdziekolwiek, kiedykolwiek i jakkolwiek chcą z niej skorzystać” – powiedział Prezes PFL, Peter Murray.

„W miarę jak nadal się rozwijamy, planujemy wprowadzać innowacje i tworzyć nowe oblicze MMA, przez cały rok kładziemy nacisk na zaangażowanie fanów dzięki wpływowej historii i bezprecedensowemu dostępowi do sportu, naszych wojowników i walk w klatce.”

„Ponieważ aplikacja stale się rozwija, będzie to szczególnie popularne miejsce dla międzynarodowych fanów
Poza Stanami Zjednoczonymi.”

PFL wykorzysta PFL Studios, aby przedstawić fanom oryginalne historie przez platformy telewizyjne, cyfrowe i medialne. Murray, który wcześniej pracował dla NFL Films dołączając do federacji, zgromadził najwyższej klasy zespół, w skład którego wchodzą producent wykonawczy i 16-krotny zdobywca nagrody Emmy, George Greenberg oraz dyrektor ds. cyfrowych Dan Ghosh-Roy.

Dostępne będą również ekskluzywne i nigdy wcześniej nie widziane wywiady i materiały filmowe z udziałem zawodników takich jak Rory MacDonald i osobistości, jak Randy Couture, a także sławnych fanów PFL.

PFL, który jest dostępny w ESPN2, ESPN + i ESPN Deportes, a także w 160 krajach poprzez międzynarodowe partnerstwa dystrybucyjne, we współpracy z ViewLift utworzy platformę PFL MMA OTT.

 

Dodaj komentarz