Paweł Jóźwiak o nowym nabytku organizacji FEN

Jak już wiadomo, Krystian Pudzianowski (1-0) zasilił szeregi czołowej polskiej organizacji- FEN. Do debiutu 39-letniego zawodnika w organizacji Pawła Jóźwiaka dojdzie podczas gali FEN 28, która odbędzie się 13 czerwca.

Dla federacji, podpisanie kontraktu z Krystianem wiąże się z dużymi oczekiwaniami medialnymi. To właśnie młodszy brat Mariusza Pudzianowskiego ma być motorem napędowym sprzedaży PPV podczas najbliższej gali FEN 28, która zadebiutuje w tej formule. Oczekiwania wobec Krystiana nie kryje prezes organizacji:

„Cieszę się, że w końcu udało nam się podpisać bardzo duże, medialne nazwisko, jakim bez wątpienia jest Krystian Pudzianowski, a jak wiemy Pudzianowski to jest nazwisko, które od lat elektryzuje wszystkich fanów sportów walki w całej Polsce i nie tylko. Mam nadzieję, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji. Tak, jak kiedyś starszy brat Krystiana, Mariusz, pociągnął mocno do przodu naszą największą konkurencję, teraz Krystian zrobi podobną robotę dla nas i razem pójdziemy bardzo wysoko do przodu, a historyczna, pierwsza gala FEN 28 w PPV zakończy się sukcesem, bo taki jest nasz plan.”

Jak również zdradził Paweł Jóźwiak w wywiadzie dla polsatsport.pl, chciałby żeby Krystian wyrósł na gwiazdę jego organizacji i zaszedł w MMA bardzo daleko:

”Ma ogromne serducho do walki, co pokazał. Potencjał też jest. On na pewno będzie szlifował swoje umiejętności i z każdą walką będzie coraz mocniejszy. Mam nadzieję, że zajdzie wysoko w tym sporcie. Jest to facet ambitny, honorowy, naprawdę są ogromne oczekiwania wobec niego. Jako federacja dołożymy wszelkich starań, żeby ci rywale byli dla niego efektowni i dopasowani do jego poziomu. Wiadomo, że stopniowo poprzeczkę będziemy podwyższać, ale to będzie taka wzajemna współpraca, symbioza, aby obydwie strony były bardzo zadowolone. Liczę, że to będzie przełomowy moment dla naszej organizacji.”

Dodaj komentarz