Paulo Costa chętny zastąpić Whittakera w walce z Vettorim

Paulo Costa chętnie zastąpi Whittakera w walce podczas UFC 275.

Niedawno świat MMA obiegła informacja, jakoby Robert Whittaker (23-6) doznał kontuzji i nie stanie do pojedynku z Marvinem Vettori (18-4-1), do którego dojść miało podczas UFC 275 11 czerwca.

Gdy oficjalnie potwierdzono te spekulacje, w sieci rozpoczęły się debaty na temat tego, kto może zastąpić Australijczyka i czy w ogóle walka pozostanie na karcie. 

Głos w tej sprawie jako pierwszy zajął reprezentant Włoch i w krótkim wpisie na Twitterze, wywołał „do tablicy” Khamzata Chimaeva i Darrena Tilla.

 

Do gry wkroczył jednak jeszcze jeden zawodnik. Paulo Costa (13-2), który nie mógł przegapić takiej okazji i w otwarty sposób zgłosił swoją gotowość do potencjalnej walki z Vettorim.

– „Vettori potrzebuje partnera do walki? Jakie to zabawne.. wyślij mi lokalizację, głupku.”

– „Walczmy, kretynie.”

Póki co, nie wiadomo jeszcze, jak na te zaczepki zareaguje The Italian Dream, oraz czy sama federacja byłaby zainteresowana ponownym zestawieniem tej walki, bowiem kilka miesięcy temu, przy okazji gali UFC Fight Night, panowie spotkali się ze sobą w oktagonie, a górą w tym starciu był Marvin Vettori, punktując Brazylijczyka na pełnym pięciorundowym dystansie.

Dodaj komentarz