Oświeciński odpowiada na zaczepki Murańskiego (VIDEO

Tomasz Oświeciński (1-1) w wywiadzie dla TVreklama odpowiedział na kilka pytań związanych z jego historią w freak-fightach oraz samych galach.

Mimo, że Oświeciński swoją ostatnią walkę w MMA stoczył blisko pięć lat temu, to nadal w różnych wywiadach udzielanych przez niego padają pytania odnośnie kolejnych występów. Tak i było tym razem przy okazji premiery filmu ”Ślub doskonały”. 50-letni już aktor, a niegdyś zawodnik KSW został zapytany o ewentualny powrót do MMA. Jak można było się spodziewać, ”Strachu” dał jednoznaczną odpowiedź

”Nie widzę swojej przyszłości w tej dziedzinie”
Podczas wywiadu, dziennikarka zapytała również Tomka o zaczepki ze strony Jacka Murańskiego (0-3), na co zawodnik odpowiedział:

”Brak mi słów, nie mam nawet co powiedzieć o tym człowieku, pisał do mnie on, pisał jego manager o walkę, zaczepiał mnie, ale ja nie potrzebuje rozgłosu. Znalazł taki sposób na życie i nie obchodzi mnie to”

Po pytaniach związanych z zaczepkami zawodników freakowych w jego kierunku oraz o ewentualnym powrocie, Oświeciński wyraził również swoje zdanie na temat gal freak-fightowych:

”Myślę, że to jest zły przykład dla młodych ludzi. Wiem, że to się dobrze ogląda, patrząc na wyniki, ale mimo to, to nie jest dobry kierunek dla młodych ludzi. Nie ma takich pieniędzy, żebym się zniżył do takiego poziomu”

Więcej szczegółów zobaczycie w materiale poniżej, gdzie Tomek wspomina również o nowym zawodników Fame MMA- Sebastianie Fabijańskim (0-0):Dodaj komentarz