Okniński mocno o Pudzianowskim!!!

Na kanale youtube u Tomasza Sarary pojawił się wywiad z trenerem MMA Mirosławem Oknińskim. Trener w wywiadzie opowiedział dlaczego nie ma szacunku do „Pomidor”- pewnie ma na myśli młodszego z braci Pudzianowskich.

Sarara od pewnego czasu jest bardzo aktywny na youtube przeprowadzając wywiady z różnymi postaciami związanymi ze sportami walki. Dla przypomnienia trener Mirek przygotowuje kickboxera do debiutu w MMA.

Panowie rozmawiali o grze słów przed walkami. Wiemy, że trener Okniński jest w tym bardzo dobry,  lubi pomagać swoim podopiecznym, aby oni skupiali się tylko na walce. Jednak nie wszyscy mają dystans do słów przed wejściem do klatki.

„Pomidor”, chodzi tu o Krystiana Pudzianowskiego tuż po walce swojego brata Mariusza z Szymonem Kołeckim, stracił u trenera Mirka szacunek, zachowaniem poza klatką.

„Po walce Mariusza z Szymonem „Pomidor” powiedział mi, żebym spierdalał, strasznie się spinając i odpychając mnie w klatce. Później wyszedłem przed budynek, stojąc sam. On wyszedł też, ja na niego patrzę. On idzie na mnie, a nagle oczy w bok i poszedł gdzieś z boku. Nie mówię, że ktoś ma się na mnie rzucać, ale przy ludziach udawał odważnego, a w sytuacji sam na sam się zawinął. Zachował się słabo i nie mam szacunku do niego.”

Dodaj komentarz