Nowy nabytek Fame MMA wdarł się w konflikt z Natanem Marconiem!

Nowy nabytek Fame MMA oraz bohater jubileuszowej gali Fame 20- Jakub Kosecki wdarł się w konflikt z gwiazdą organizacji Natanem Marconiem.

Gorąco na linii Kosecki- Marcoń zaczęło się od sobotniej gali Fame: Reborn, podczas której Natan skrzyżował rękawice z Adrianem Polańskim. Pojedynek zakończył się już w pierwszej rundzie przez kontuzje nogi ”Boga Estetyki”. Tuż po zakończeniu pojedynku, kibicie zgromadzeni w arenie postanowili wygwizdać przegranego starcia Marconia. Wśród tych kibiców znalazł się również były reprezentant Polski w piłce nożnej, a obecnie zawodnik Fame MMA- Jakub Kosecki.Oprócz zaczepki podczas gali w Łodzi, Kosecki postanowił skierować do Natana kilka słów za pomocą social mediów:

”Natan… Moje nazwisko troszeczkę waży i boję się, że tego już możesz nie udźwignąć, więc proponuję na tym zakończyć te twoje marne zaczepki.”

Jak wiadomo, Natan nie pozostał obojętny obok tego wpisu i postanowił odpowiedzieć Koseckiemu:

 ”Waży to twoja kupa w gaciach z dsquared, które dostałeś od bogatego tatusia… Tak samo całą twoją karierę. Ty mnie pokrako zaczepiałeś na trybunach i wywiadach. Więc już za późno. Witamy w GRZE. Dajcie mi tego bananowego lamusa, to odechce mu się FF’tów. Dodajcie jeszcze jakiegoś koleżkę z Monaru, to przynajmniej zarobią na 3-miesięczną terapię odwykową. Będzie dobra rozgrzewka przed Szeligą i Denisami.”

Dodaj komentarz