Norman Parke namawia Mateusza Gamrota na trzecią walkę!

Norman Parke od dłuższego czasu jest chętny na trylogię z Mateuszem Gamrotem. Aktualny tymczasowy mistrz wagi lekkiej po raz kolejny zaczepia Mateusza Gamrota. Uważa, że jego walka z Polakiem będzie najlepszą walką, którą może zrobić KSW.

Za pomocą instagrama Irlandczyk dodał wpis, w którym wyraża chęć stoczenia pojedynku z „Gamerem”.

„To jest największa walka w KSW która może się wydarzyć. Pokonałem jego dziewczynę Borysa ale jego chłopak lubi grać w brudną gre😆 Nic nie muszę mówić tylko podpisz kontrakt i dajmy ludziom oglądać dobrą walkę przez 5 rund💪🏻”

https://www.instagram.com/p/CAOH8LmFbmr/?utm_source=ig_web_copy_link

Panowie pomimo dwóch walk dalej mają nierozwiązany konflikt, aczkolwiek Gamrot po drugim pojedynku z Normanem powiedział, że nie chce walczyć z Irlandczykiem po raz trzeci i nie będzie trylogii.

Pierwsza walka odbyła się podczas hitowej gali KSW 39 na Stadionie Narodowym, kiedy to Polak wygrał przez decyzję sędziów i tym samym drugi raz obronił pas kategorii lekkiej KSW.

Drugi pojedynek mogliśmy oglądać na KSW 40 w Dublinie, jednak sama walka została uznana za nieodbytą po tym jak Gamer włożył palec w oko rywala podczas drugiej rundy.

Mateusz jest pełnoprawnym mistrzem KSW wagi lekkiej, a Parke tymczasowym czempionem, więc oczywiście ta walka ma sens. Pytanie tylko brzmi. Czy Gamrot zgodzi się na trylogię z Normanem?

Dodaj komentarz