Niezniszczalny Andrei Arlovski wejdzie do klatki UFC po raz 39!

Jeden z największych weteranów UFC po raz kolejny wejdzie do klatki i zawalczy o piąte zwycięstwo z rzędu!

Media społecznościowe w poniedziałkowy wieczór obiegła informacja, że prawdziwa legenda sportów walki, były mistrz wagi ciężkiej UFC Andrei Arlovski (34-20) już niedługo stoczy kolejny pojedynek, a jego rywalem ma być również bardzo doświadczony Brazylijczyk Marcos Rogerio de Lima (19-8-1). Wydarzenie to, będzie miało miejsce 29 października, podczas jednej gali UFC spod szyldu Fight Night.

Dla „Pitbulla” będzie to 39. starcie w barwach amerykańskiej organizacji i zrówna się tym samym z rekordem Jima Millera (35-16), jeżeli chodzi o liczbę występów w tejże właśnie federacji. 43-letni Białorusin notuje ostatnio świetną serię czterech zwycięstw z rzędu i stanie przed szansą na powrót do rankingu kategorii ciężkiej.

„Pezao” swój debiut w UFC również dawno ma już za sobą, bo miało to miejsce w 2014 roku. Brazylijczyk na przełomie 2016-2017 roku został zawieszony za nielegalne substancje wykryte w jego organizmie. Po raz ostatni zaprezentował się podczas UFC 274, gdzie jednogłośną decyzją sędziów przegrał z plasującym się obecnie na 15. miejscu w rankingu Blagoyem Ivanovem (19-4)

Dodaj komentarz