Niemiec Christian Eckerlin okazał się lepszy i udanie wita się z organizacją KSW

Christian Eckerlin zwycięża nie jednogłośną decyzją sędziów i udanie wita się z oktagonem KSW. Sędziowie punktowali 2x 29-28 oraz 28-29 dla Niemca.

W pierwszej rundzie Odzimkowski od początku rundy szukał klinczu, lecz Niemiec bronił obaleń. Christian przeważał w stójce, lecz to radomianin w połowie rundy sprowadził. Albert próbował przechodzić pozycję lecz Eckerlin dobrze broni się będąc z pleców. Odzimkowski kończy rundę okopując leżącego Niemca.

Albert mocno zaczął drugą rundę od mocnego ataku w stójce, który pomógł mu sprowadzić Niemca do partery. Mając rywala w parterze mocno pracował nad pozycją obijając równocześnie przeciwnika. W połowie rundy Christian Eckerlin udaje się wstać do stójki, lecz szybko Radomianin ponownie podjął próby obalenia, które bardzo dobrze obronił były piłkarz.

Eckerlin od początku trzeciej rundy wywierał presje na Albercie zamykając go na siatce, każdą próbę sprowadzenia na początku rundy bronił, ale po minucie na chwile udało się Niemca sprowadzić. Więcej siły na ostatnią rundę zachował Christian Eckerlin i to on mocno przycisnął Polaka. Pod koniec Niemiec mocniej przycisnął szukając zakończenia przed czasem, Albert starał się sprowadzać ale były zbyt czytelne.