”Nie wyszłaby ze mną z pierwszej rundy”- Mistrzyni BKFC ostrzega VanZant!

Paige VanZant (8-5) od momentu podpisania kontraktu z Bare Knuckle FC wciąż czeka na ogłoszenie swojego debiutu. Mimo to już w jej kierunku powędrowała zaczepka aktualnej mistrzyni BKFC- Bec Rawlings (8-9). 

Bec Rawlings, obecnie jest uważana za najlepszą zawodniczkę walczącą na gołe pięści. 31-letnia ”Rowdy” stoczyła trzy pojedynki i wszystkie wygrała, w tym jeden przed czasem. Teraz, gdy kontrakt z BKFC podpisała jedna z najpopularniejszych zawodniczek MMA- Paige VanZant, Rawlings postanowiła wypowiedzieć się na temat przejścia Amerykanki z UFC do BKFC oraz o ich potencjalnej walce:

”Byłam i nie byłam zaskoczona, że podpisała kontrakt z BKFC, bo pewnie rzucili jej ogromną sumę pieniędzy i ona teraz widzi tylko dolary.”

”Myślę, że ona nie miałaby ze mną szans w walce na gołe pięści. Nie sądzę, że poradzi sobie z jakąkolwiek dziewczyną, ale szczególnie z tymi, z którymi ja walczyłam. Po prostu ona nie jest dobra w boksie. Nigdy nie była. Jest świetną grapplerką, dobrze kopie, ale boks to inna gra. Zdecydowanie – nie wyszłaby ze mną z pierwszej rundy. Jestem bardzo pewna siebie jeśli chodzi o takie starcie i bardzo chciałabym się jej zrewanżować. Oczywiście to nie jest MMA więc nie byłby to kompletny rewanż, ale chciałabym się po prostu z nią bić.”

Przypomnijmy, że dziewczyny walczyły już ze sobą. Było to w 2016 roku podczas gali UFC on FOX 21, wówczas to Paige na początku drugiej rundy efektownie znokautowała Bec latającym kopnięciem:

Dodaj komentarz