Natan Marcoń zawiesza swoją karierę we freakach! (VIDEO)

Natan Marcoń zabrał głos po bolesnej porażce na Fame MMA 20 i ogłosił ważną informację odnośnie swojej przyszłości we freakach! 

Ostatnie miesiące we freakach zdecydowanie należały do Natana Marconia, który pojawiał się na każdym możliwym evencie i robił ogromne show. Niestety, show nie szło w parze z występami w klatce, w ostatnich dwóch miesiącach i stoczeniu czterech pojedynków, Marcoń wygrał tylko raz i to z dużo mniejszym od siebie ”Bagietą”.Teraz, ”Bóg Estetyki” podjął ważną decyzję odnośnie swojej przyszłości. 21-latek ogłosił w materiale video, że zawiesza swoją karierę na dłuższy czas, jednak nie oznacza to, że już nigdy nie zobaczymy go w klatce.:

”Cały czas mam jeszcze aktywny kontrakt na kilka walk, ale nie mam obowiązku go wypełniać. Po prostu zawieszam na dłuższy czas swoją karierę we freak-fightach. 

Nie jest to spowodowane tym, że przegrałem z Piotrem Szeligą, lecz chce wrócić jeszcze silniejszy i o wiele lepszy w sportach walki. ”

Ponadto, Marcoń przyznał, że odmówił lukratywną ofertę od Clout MMA na walkę z ”Danielem Magicalem”:

”Dla mnie pieniądze nie są najważniejsze, a żeby Wam to udowodnić to odrzuciłem teraz walkę z Danielem Magicalem na Cloucie za ponad pół miliona złotych”

Dodaj komentarz