Narkun, Materla, Romanowski i Moks na gali KSW 66 w Szczecinie!

Organizacja KSW zaprezentowała dziś oficjalny plakat gali KSW 66. Jednocześnie poznaliśmy kolejne cztery nazwiska, które obejrzymy podczas pierwszego wydarzenia organizacji w przyszłym roku. 

Będziemy mogli zobaczyć najdłużej panującego aktualnie mistrza KSW – Tomasza Narkuna. Polak dzierży pas od sześciu lat. W 2015 odebrał go z rąk Gorana Reljicia kończąc go w niecałe dwie minuty. Był to rewanż za pojedynek sprzed roku. Wtedy górą był Chorwat po większościowej decyzji sędziów. Narkun obronił tytuł mistrzowski 5 razy, między innymi w ostatniej potyczce z Ivanem Erslanem. ,,Żyrafa” zaliczył też dwa podejścia do pasa wagi ciężkiej, lecz dwukrotnie został pokonany przez Phila de Friesa.

Na KSW 66 zobaczymy też Michała Materlę, który wraca do KSW. W kwietniu tego roku gruchnęła wiadomość o rozstaniu się zawodnika z organizacją, lecz jak sam przyznaje, okazja do zawalczenia przed własną publicznością skłoniła go do powrotu. W KSW ostatnią walkę przegrał z Roberto Soldiciem, a ostatni raz w klatce widzieliśmy Michała we wrześniu tego roku. Pokonał przez jednogłośną decyzję Moise Rimbona.

Trzecim zawodnikiem jest Tomasz Romanowski. Dla Polaka będzie to trzecia walka pod szyldem KSW. Wygrał dwie z nich, z Ionem Surdu i Aleksandarem Rakasem. Jest zwycięzcą programu Tylko Jeden, który dał mu możliwość zaistnienia i otrzymania kontraktu w KSW.

Ostatnim ogłoszonym zawodnikiem jest Rafał Moks, którego zobaczymy pierwszy raz od ponad pięciu lat. Moks miał prywatne problemy, lecz uporał się z nimi i będziemy mieli okazję zobaczyć jego powrót do klatki. ,,Kulturysta” ostatnią walkę stoczył na KSW 35 z Robertem Radomskim, którego pokonał przez decyzję sędziów.

 

Dodaj komentarz