Najman kontra Reszta Świata czyli „Roast Obrońcy Jasnej Góry” 

W piątek 5 lutego odbędzie się wyczekiwany roast Marcina Najmana! Jedna z  najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego sportu i showbiznesu będzie grillowana przez plejadę celebrytów i komików, a każdy fan będzie mógł to obejrzeć na żywo w Internecie lub samemu wziąć udział, dostarczając organizatorom własny materiał! Transmisja odbędzie się w systemie PPV. Możliwy jest zakup w pakiecie z galą MMA-VIP, na której 13 lutego Najman zmierzy się z Taxi Złotówą.

 

 

W roaście Marcina Najmana wezmą udział m.in. Krzysztof Skiba, freak-fighter i YouTuber Bonus BGC oraz wspomniany już Taxi Złotówa, który 13 lutego powalczy Najmanem na gali MMA-VIP (transmisja w PPV na www.mma-vip.pl za 19,95 PLN). Organizatorzy rozmawiają z kolejnymi Gośćmi, którzy mają pojawić się na tym wydarzeniu, by wbić Najmanowi werbalne szpilki. Fani domagają się, by wystąpił m.in. Krzysztof Stanowski, który od wielu miesięcy prowadzi z Najmanem internetowy konflikt, ale dziennikarz związany z Kanałem Sportowym nie przyjął zaproszenia. Czy jeden z arcywrogów Marcina Najmana ostatecznie pojawi się na roaście 5 lutego, by ponownie zmierzyć się z kontrowersyjnym zawodnikiem w wojnie na słowa?

 

 

Potwierdzeni goście roastu Marcina Najmana:

 

Marcin Najman – gospodarz

Krzysztof Skiba (muzyk, satyryk, artysta rozrywkowy)

WuWunio (raper, YouTuber, osobowość medialna)

Bonus BGC (raper, freak-fighter)

Taxi Złotówa (YouTuber, freak-fighter)

Filip Puzyr (stand-uper, judoka)

Tomasz Sarara (mistrz świata w kickboxingu, YouTuber)

Paweł Konkiel (stand-uper, autor profilu IG „Stan Przedzawałowy”)

 

 

Dodatkową gratkę dla widzów stanowi fakt, że roast Marcina Najmana będzie interaktywny – każdy może wziąć w nim udział i wbić celebrycie swoją szpileczkę. Jak tego dokonać? Wystarczy wypełnić formularz na

oficjalnej stronie wydarzenia lub wysłać materiał na adres e-mail: info@roastnajmana.pl.

 

 

ROAST NAJMANA

Data: 5 lutego 2021

Start: godzina 20:00

Gdzie: www.roastnajmana.pl

Cena: 14,95 PLN

Fanpage FB: www.facebook.com/roastnajmana

Twitter: https://twitter.com/roastnajmana

Wydarzenie FB: www.facebook.com/events/414652556532294

 

 

źródło: Materiały przekazane przez organizatora

Dodaj komentarz