„Myślę, że tak!”- Maciej Kawulski otwarty na walkę mistrzów Roberto Soldić vs Mamed Khalidov!

Maciej Kawulski był pod ogromnym wrażeniem wczorajszego występu Roberto Solidicia. Starcie mistrzów Khalidov vs Soldić na horyzoncie!

Podczas walki wieczoru wczorajszej gali KSW 56, mistrz kategorii półśredniej Roberto Soldić(18-3) w fenomenalnym oraz niezwykle brutalnym stylu, już w pierwszej rundzie odprawił byłego mistrza kategorii średniej Michała Materle(29-8).

Walka odbyła się w limicie kategorii średniej. Od razu po samej walce sam „Robocop” wyraził chęć walki z mistrzem wagi średniej Mamedem Khalidovem(35-7). Na cały temat potencjalnej walki mistrz vs mistrz głos zabrał współwłaściciel KSW Maciej Kawulski:

„Myślę, że tak. Mamed powrócił i zdobył pas po to żeby go bronić. Prędzej czy później, jeśli Soldić będzie wygrywał do tej walki musi dojść. To jest arcy ciekawy pojedynek. Nie wiem dlaczego miałoby do niego nie dojść.”

„Żebyśmy tutaj znowu nie tworzyli jakiś sytuacji przyjaciel, kumpel. To są goście, którzy się znają z KSW, bardzo szanują i to jest idealna sytuacja do tego żeby ich skonfrontować.”

„Na taką walkę trzeba sobie zasłużyć, a Soldić jest na bardzo dobrej drodze.”

 

 

źródło: mmarocks

Dodaj komentarz