„Możliwe, że był pijany”- Tony Ferguson reaguje na szalony wpis Conora

Tony Ferguson miał być jedną z głównych gwiazd gali UFC 249. Początkowo miał zmierzyć się z Khabibem Nurmagomedovem, lecz przez wszelakie utrudnienia związane z pandemią COVID 19, aktualny mistrz nie był w stanie opuścić kraju w którym przebywał, co za ty idzie musiał wycofać się z występu na gali UFC 249.

UFC szybko znalazło nowe rozwiązanie w postaci zorganizowania gali na prywatnej wyspie. W main evencie gali tak jak planowano miał pojawić się Tony Ferguson, lecz w starciu z Justinem Gaethjim. Gala miała odbyć się 18 kwietnia, lecz i tu UFC poniosło klęskę i z przyczyn bezpieczeństwa musieli anulować całą galę.

Anulowanie gali nie przeszkodziło Amerykanowi, aby zrobić wagę. W wywiadzie przyznał, że mimo iż gala jest odwołana, czuje potrzebę zrobienia wagi. Wspomniał także, że jest to jego mistrzowski obowiązek.

Wczoraj na swoim instagramie Tony opublikował filmik w którym pokazał, że nie rzuca słów na wiatr:

https://www.instagram.com/p/B_F3E1vHEYI/

Nie brakowało odpowiedzi zawodników na film Fergusona. Jednym z nich był Conor McGregor, który na swoim twitterze opublikował prowokacyjny wpis:

– Zostaniesz ubity do jądra miażdżystego, gdy cię dopadnę, dzieciaku.

Jednak ten wpis Irlandczyk szybko usunął. Mimo to, nie obeszło się bez odpowiedzi Tonego, który zasugerował, że Irlandczyk mógł być pod wpływem alkoholu:

– Prawdopodobnie był pijany  Mam na to wyj*bane. Koleś teraz chce ze mną walczyć, bo widzi, że jest tutaj wartość. Nie ma takiej opcji. Nie można na kolesiu polegać. Mam przed sobą Justina Gaethje, na którym się muszę skupić. Reszta może ustawić się w kolejce.

 

 

Dodaj komentarz