Mocne komentarze po walce Denisa Załęckiego!

Denis Załęcki podczas wczorajszej gali w dość kontrowersyjny sposób uległ Pawłowi Tyburskiemu! 

W toczonym pojedynku na zasadach bokserskich, ”Bad Boy” dwukrotnie wyprowadził nielegalne uderzenia, z których drugie z nich zakończyło pojedynek.

Ponadto, Załęcki podczas starcia walczył z kontuzją kolana, która mocno wpłynęła na przebieg jak i wynik całej walki, którą ostatecznie 25-letni zawodnik przegrał przez dyskwalifikację.
Taki przebieg pojedynku bardzo nie zadowolił fanów zgromadzonych w katowickim Spodku, jak i tych, którzy oglądali transmisję w systemie PPV.

O komentarz dotyczący tego starcia pokusiło się dużo znanych zawodników związanych z freakami, jak i zawodowców, a oto kilka z nich:

”Don Kasjo”

”Taką szmatą to można wytrzeć jedynie oktagon. Masakra, taki zasadowiec. Już nie raz się przejechałem na takich prawilniakach. Masakra, jak tacy ludzie patrzą w lustro.”

Antoni Chmielewski:

Za co te lamusy na HIGH League biorą kasę, przewracają się sami – oby tylko nie dostać przypadkiem bomby. Ehh- nie chcesz się bić, nie wychodź k****, żenada. Szkoda mi tych 39zł naprawdę. Po co w ogóle wychodzi? Skoro jest nie zdolny – wyplata powinna być anulowana! Po co takie walki, tylko po wypłatę?

Patryk Kaczmarczyk:

Denis Labryga:

”Widziałem jego walkę jak się rozgrzewałem. Kolanko kolankiem, ale ja bym dalej walczył. Nie wiem co siedziało wtedy w jego głowie to trzeba by było jego zapytać.”
Maciej Turski:

Alan Kwieciński:

Bravo Paweł Tyburski. Tak jak powiedziałem Denis wstyd. Druga sprawa szkoda, że ludzie muszą takie rzeczy oglądać i że zostaje dopuszczony z kontuzją do walki. I wymówki będą, że kontuzji dostał. Powinien 0zl dostać Denis za walkę”

”Boxdel”:

A Wy co sądzicie o tym zachowaniu Denisa w walce?

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz