MMA Attack 4. Mateusz Murański obiecuje krwawy pojedynek z „Psychopatą” Bakoceviciem. „Marzyłem o takiej walce i dam z siebie 100%!”

Pojedynek pomiędzy Mateuszem Murańskim a weteranem KSW i Bellatora Vaso Bakoceviciem to co-main event gali MMA Attack 4: Reaktywacja, która odbędzie się w sobotę 24 września w Będzinie. Kontrowersyjny i popularny freak-fighter znany z występów w Fame MMA podjął się wielkiego wyzwania i obiecuje, że da w klatce krwawą walkę ze słynnym „Psychopatą”, który ma na koncie ponad 60 zawodowych potyczek. Transmisja tylko w PPV na www.mma-attack.pl.
 
– Przyjąłem tę propozycję, bo naprawdę lubię wyzwania. Po mojej ostatniej walce mam dużo do udowodnienia przede wszystkim sobie – mówi 28-letni Murański, który pod koniec sierpnia przegrał rewanżowe starcie z Arkadiuszem Tańculą. – Po wygranej na Fame MMA 14 z Alanem Kwiecińskim, który jest sportowcem, myślałem już, że wszystko potrafię, natomiast czas szybko zweryfikował, że człowiek uczy się przez całe życie. Jeszcze wiele przede mną porażek i zwycięstw, ale ja chcę się rozwijać i poprawiać, bo tylko ciężką pracą można coś osiągnąć.

Występ Murańskiego na gali MMA Attack 4 jest możliwy dzięki uprzejmości Fame MMA.

– Wychowałem się na KSW. Kiedyś to była jedyna tak wielka organizacja MMA. Potem doszło na krótki czas MMA Attack, które teraz wraca do gry i daję mi wielką szansę na sportowy pojedynek z uznanym zawodowcem jakim jest Vaso Bakocević. Gdy oglądałem przed laty jego walki, to nie przychodziło mi nawet do głowy, że kiedyś on będzie moim przeciwnikiem – mówi „Muran”. – Wynik może być tylko jeden, czyli wygrana. Obiecuję dać z siebie 100% i zawalczyć na maksimum swoich możliwości. Podjąłem się tej walki z krótkim czasem na przygotowanie, ale nie marnuję ani chwili i zrobię wszystko, aby dać krwawy pojedynek! – kończy „Muran”.
Karta walk gali MMA Attack 4:

Walka wieczoru w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Adam „Siwy” Wieczorek (10-2) vs Oli „The Spartan” Thompson (21-15)

Co-main event w wadze open:
? x ? min – Mateusz „Muran” Murański (4-2) vs Vaso „Psychopath” Bakocević (42-23-1)

Walka w wadze superciężkiej (+120 kg):
3 x 5 min – Zuluzinho „Little Zulu” (12-11) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (3-1)

Walka K-1 bez limitu wagowego:
3 x 3 min – Artur „Kornik” Sowiński (22-14) vs Piotr „Bubu” Ćwik

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Łukasz Stanek (9-7) vs Henry „Herculeez” Fadipe (10-9-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Jakubiec (10-4) vs David Ramires (8-5)

Walka w umownym limicie do 86 kg:
3 x 5 min – Robert Bryczek (13-5) vs Mateusz „Pająk” Strzelczyk (11-12-1)

Walka w umownym limicie do 75 kg:
4 x 3 min – Filip Bątkowski (4-1) vs Krystian Wilczak (5-2)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Krystian Blezień (6-3) vs Mateusz Makarowski (7-5-1)

Dodaj komentarz