MMA Attack 4: Aktualna karta walk | Konferencja prasowa 11 września w Będzinie.

Trzy gale zorganizowane dotychczas przez MMA Attack to ważna część historii sportów walki w Polsce. Wszystko zaczęło się 5 listopada 2011 roku od imprezy, na której główną atrakcją wieczoru na wypełnionym kibicami warszawskim Torwarze była rewanżowa walka Przemysława Salety z Marcinem Najmanem w K-1. Potem były jeszcze „legendarne” freakowe starcia Najmana z Robertem Burneiką oraz Burneiki z Dawidem Ozdobą oraz cała masa kapitalnych sportowych zestawień, które uczyniły z MMA Attack jedynego realnego konkurenta KSW na polskim rynku. Organizacja wraca już 24 września i w Będzin Arena zamierza ponownie stworzyć wielkie widowisko!
 

W ostatnich dniach organizatorzy ogłosili, że na gali MMA Attack 4 wystąpi mistrz federacji FEN oraz PLMMA – Robert Bryczek (13-5), który zmierzy się z Mateuszem „Pająkiem” Strzelczykiem. Wciąż nie podano do publicznej informacji, kto będzie rywalem czempiona KSW i EFM Show – Artura „Kornika” Sowińskiego (22-14). W Będzinie zobaczymy też posiadacza pasa Silesian MMA – Krystian Blezień (6-3) zmierzy się z Mateuszem Makarowskim.

11 września o godzinie 18 w Będzinie odbędzie się pierwsza konferencja prasowa przed galą MMA Attack 4. Będą na niej obecni najważniejsi zawodnicy – w tym trzymane do końca w tajemnicy nazwiska. Wtedy wszystko stanie się jasne! Darmowa ogólnodostępna transmisja LIVE z konferencji na kanałach MMA Attack oraz Partnerów Medialnych.

Karta walk gali MMA Attack 4:

Walka wieczoru w wadze ciężkiej (do 120 kg):
3 x 5 min – Adam Wieczorek (10-2) vs Oli „The Spartan” Thompson (21-15)

Walka w wadze superciężkiej (+120 kg):
3 x 5 min – Zuluzinho „Little Zulu” (12-11) vs Serigne Ousmane Dia „Bombardier” (3-1)

Walka w umownym limicie:
3 x 5 min – Artur „Kornik” Sowiński (22-14) vs TBA

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Tomasz Jakubiec (10-4) vs David Ramires (8-5)

Walka w umownym limicie do 86 kg:
3 x 5 min – Robert Bryczek (13-5) vs Mateusz „Pająk” Strzelczyk (11-12-1)

Walka w wadze średniej (do 84 kg):
3 x 5 min – Łukasz Stanek (9-7) vs Henry „Herculeez” Fadipe (10-9-1)

Walka w wadze lekkiej (do 70 kg):
3 x 5 min – Krystian Blezień (6-3) vs Mateusz Makarowski (7-5-1)

Darmowa walka: BURNEIKA vs OZDOBA >>>

Bilety na galę MMA Attack 4 są już dostępne w serwisie KupBilecik.pl. Na imprezie zagra DJ Hazel. Transmisja tylko w systemie PPV.

Dodaj komentarz