”Mini Majk” ponownie w oktagonie!

Jeden z najpopularniejszych polskich youtuberów oraz członek ”Ekipy”- Mateusz ”Mini Majk” Krzyżanowski (0-1) wystąpi na gali High League 2! 

Najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki. Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTube subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej Ekipy Friza.

„Ekipa” to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. „Mini Majk” wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością!

Nazwisko rywala Mini Majka i szczegóły niezwykłego starcia z jego udziałem zostaną ogłoszone wkrótce. W walce wieczoru gali HIGH League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław pashaBiceps Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał Owca Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata Fagata Fąk.

Podczas HIGH League 2 odbędzie się osiem pojedynków, w których udział wezmą najsłynniejsze polskie gwiazdy Instagrama, Facebooka, YouTube’a i TikToka. W okrągłej klatce pojawią się artyści, którzy na co dzień błyszczą przed obiektywami kamer i w blasku fleszy, a ich twórczość napędza nasze życie codzienne. W karcie walk nie zabraknie również gwiazd ze stolicy Małopolski.

To wszystko, w połączeniu ze sportem i profesjonalizmem na najwyższym poziomie, da niezwykłą i niespotykaną rozrywkę. HIGH League 2 to nie tylko wydarzenie sportowe – to również niesamowite koncerty i show, które trzeba przeżyć na żywo!

(informacja prasowa)

Dodaj komentarz